İş Ortaklarımız

       

Pernambuco Química, Pernambuco eyaletinde ve tüm Kuzeydoğu Brezilya'da Sodyum Silikat ve türevlerine yönelik artan talebi karşılamak için yaratıldı.

Şirket, deterjan, seramik ve tekstil sektörlerindeki müşterilere katılan diğerlerinin yanı sıra Sıvı ve Pul Kostik Soda, Sülfürik Asit, Sodyum Hipoklorit, Kloridik Asit, Nitrik Asit, Sodyum karbonat, Alüminyum Sülfat gibi ürünlerin dağıtımını ve satışını yapmaktadır.

1970'li yıllarda başlayan şirket, bugün mükemmellik düzeyine ulaşmış, sürekli olarak ürünlerinin geliştirilmesine, fabrikalarının kapasitesine ve farklı bir hizmet sunmak için lojistiğe yatırım yapmıştır.

       

 

 

PG QUÍMICA LTDA, çok çeşitli segmentler için kimyasal ürünler geliştirir, üretir ve dağıtır. Kimyasal spesiyalitelerinde bir araştırma ve geliştirme ekibimiz var, her zaman kullanıcıların, çalışanların ve çevrenin güvenliği açısından rekabetçi maliyetler ve sorumlu performans ile ürünlerin performansını optimize etmek için çalışıyor. İlk laboratuvar testlerinden endüstriyel ölçekli testlere kadar teknik yardım ve gelişim sunuyoruz. Dakiklik ve etiğe öncelik vererek, daha yüksek lojistik verimlilik ve daha düşük maliyetle kimyasal ürünler tedarik etmeye kararlıyız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan ve karşılayan, giderek daha fazla özelleştirilmiş çözümler geliştirmek için teknoloji ve yeniliği kullanıyoruz. Bunun için hammaddelerimiz titiz bir kalite kontrolünden ve laboratuvar değerlendirmesinden geçmektedir.